• POJEMNIKI NA ZABAWKI

Dziecięce pokoje to strefa, w której wprowadzenie porządku na stałe może okazać się nie lada wyzwaniem. Maluchy mają w sobie wiele nieposkromionej energii, a ich radosne harce często mają skutek uboczny w postaci rozrzuconych klocków, lalek, aut i pluszaków w każdym możliwym zakątku. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne pojemniki na zabawki – worki, kosze, a nawet wiszące organizery, dzięki którym porządkowanie wszystkich skarbów Twojej pociechy pójdzie jak z płatka!

Worki i kosze na zabawki w różnych kolorach i wymiarach

Oferta naszego sklepu została skomponowana tak, aby dostępne w niej organizery pasowały do różnych stylów wystroju i metrażu pokojów - mniejsze modele dopasują się nawet do niewielkich pomieszczeń, nie zajmując dużo miejsca. Oprócz różnych rozmiarów mamy także ciekawy wybór fantazyjnych kolorów i wzorów. Małe zebry, bajkowe koniki na biegunach czy apetyczne truskawki jako wzór nadrukowany na koszu które będą stanowiły uroczy dodatek do wystroju dziecięcego pokoiku.

Ciekawym rozwiązaniem są również pojemniki wiszące, które sprawdzą się w tych przestrzeniach, w których brakuje miejsca na stojący worek czy kosz na pluszaki. Dzięki kilku płaskim kieszeniom zapewnia dobrą organizację przestrzeni, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca. Można go powiesić na ścianie lub nawet na drzwiach. W większych przestrzeniach można z kolei zdecydować się na stojący pojemnik na pluszaki – lub nawet kilka sztuk w różnych rozmiarach, dowolnie łącząc kosze i miękkie worki.

Nauka sprzątania z pojemnikami na pluszaki

Kolorowe i sympatyczne organizery i worki na zabawki w dziecięcym pokoju gwarantują nam nie tylko miejsce na wszystkie klocki i misie, z którymi na co dzień spędza czas Twoja pociecha. Można je wykorzystać również do wyznaczania malcowi pierwszych domowych obowiązków. Sprzątanie szybko przeistoczy się w połączenie nauki i zabawy, gdy organizer na pluszaki ma uroczy nadruk ze zwierzątkami czy owocami. Odpowiednio dobrane pojemniki mogą sprawić, że wdrażanie domowych obowiązków stanie się znacznie przyjemniejsze.